кабінет адвоката м. Київ

+38(095)611-99-08

«Втратити свободу може лише той, хто не вмів її захищати»
- Франсуа Вольтер

Господарські відносини (оподаткування)

Податкова практика

Наявність кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) завжди є стресовою ситуацією для посадових осіб та підприємців, яка заважає їм прийняти виважену юридичну позицію по справі. Адже у зв’язку з постійними змінами у податковому законодавстві важко в ньому зорієнтуватись, в результаті чого особа не має наміру ухилятись від сплати податків. Зорієнтуватися в усіх тонкощах податкових спорів зможе лише кваліфікований адвокат з питань податків, зборів та інших обов’язкових платежів, послуги якого можуть знадобитися кожному з нас. Податкові спори можуть виникнути через безпідставне нарахування податків, або через невірно складені акти перевірок. Деякі інспектори допускають невимушені або надумані помилки під час складання акту, відмічають спірні порушення, роблячи сумнівні висновки. Імовірні випадки, коли контролюючий орган “дописує” великі суми платникам податків з метою поповнення бюджету. В подібних ситуаціях кваліфікований юрист по податкових спорах може надати професійну правову допомогу.

Адвокат з питань податкових злочинів

Допоможе максимально достойно вийти зі складної ситуації:

  • Забезпечить професійний захист прав, свобод та законних інтересів фізичних та юридичних осіб в кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків;
  • Надасть якісну правову допомогу свідку в кримінальному провадженні у сфері оподаткування;
  • Досвідчений адвокат по податковим злочинам уважно вивчить кожну справу, враховуючи її унікальність та специфіку.

Вже на першій зустрічі визначаються подальші кроки та формат роботи, тому на неї варто взяти всі необхідні документи, що стосуються справи.

Правильне оформлення всіхп равових документів – це перший крок до успішного вирішення Вашої проблеми, якою буде займатись податковий адвокат. Час дорого ціниться і в цивільних, і в господарських справах, а в кримінальних провадженнях за фактом ухилення від сплати податків він безцінний. Саме тому важливо приступити до справи негайно і таким чином швидше досягти потрібного Вам результату за допомогою такого фахівця, як адвокат по податковим злочинам Київ. Аби запобігти суттєвих фінансових втрат та проблем із законом у сфері кримінального права, необхідно в повному об’ємі використати надані законом права при перевірці об’єкту бізнесу.

Адвокат з податкових питань забезпечить повноцінний правовий супровід перевірки суб’єкта господарювання:

Надасть консультацію з питань допуску контролюючих органів до перевірки, наявності підстав та порядку проведення всіх видів перевірок. Проведе супровід підписання підсумкового документа про результати перевірки. Надасть правову допомогу при представленні пояснень податковим органам щодо виявлених порушень та при вирішенні конфліктних ситуацій з контролюючими та правоохоронними органами. Проведе оскарження рішень податкових органів в адміністративному та судовому порядку.

Податковий адвокат допоможе в наступних випадках:

Нарахування податків з причини взаємодії з фіктивними, на думку податкових органів, компаніями. Такі нарахування можуть бути аргументовані проведенням нібито безтоварних угод. Відміна реєстрації для платника ПДВ. Вимоги щодо сплати податкового боргу. Податкові органи прийняли рішення незаконно арештувати активи платника податків.

Кваліфікований адвокат по податках — це реальна можливість уникнути багаточисленних проблем з податками. Як би прискіпливо Ви не вивчали всю інформацію про податкове право, як би обережно себе не поводили, податкові органи все одно можуть висунути проти Вас безпідставні претензії. Адвокат з податкового права допоможе вийти зі складної юридичної ситуації у сфері оподаткування та максимально допоможе отримати бажаний результат.