кабінет адвоката м. Київ

+38(095)611-99-08

«Втратити свободу може лише той, хто не вмів її захищати»
- Франсуа Вольтер

Адвокат по посадовим (службовим та корупційним) злочинам

Професійний адвокат у кримінальних справах Дяченко Андрій Павлович надає послуги із захисту своїх Клієнтів у кримінальних справах у сфері службової та професійної діяльності.

Зокрема кримінальний адвокат допоможе вирішити Вашу проблему за такими статтями Особливої частини Кримінального кодексу України як:

  • Правопорушення проти власності: ст. 190 – шахрайство, ст. 191 — Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та інше;
  • Правопорушення у сфері господарської діяльності: ст. 199 — Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів, ст. 201. Контрабанда, ст. 206-2.-Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації; ст. 209. — Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, ст.210.— Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням, ст. 212. — Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), ст. 227. — Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції, ст. 233.— Незаконна приватизація державного, комунального майна, ст. 233. — Незаконна приватизація державного, комунального майна та інше;
  • Правопорушення у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг: ст.364 -зловживання владою або службовим становищем, ст. 365 — перевищення влади або службових повноважень, ст. 366 — службове підроблення, ст. 367 — службова недбалість, ст. 368 — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, ст. 369 — Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі, ст. 370 — провокація підкупу та інше.

Підвищена увага до корупційних злочинів і посилення покарання останнім часом призвело до того, що навіть незначний проступок може коштувати не тільки величезних грошей, але і свободи фігуранту кримінальної справи. Тому, якщо Вас підозрюють у скоєнні корупційного злочину, Вам терміново потрібно звернутися за професійною юридичною допомогою до адвоката.  Звернувшись до досвідченого адвоката у кримінальних справах, Ви отримаєте вичерпну юридичну консультацію, захист своїх прав на стадії досудового розслідування, кримінального провадження, а також в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

Адвокат у кримінальних справах Дяченко Андрій Павлович виходить з переваги інтересів свого Клієнта, багатого досвіду в захисті обвинувачених в подібних провадженнях, гарантує дотримання принципу конфіденційності, компетентності та сумлінності. Послуги адвоката у кримінальних справах у сфері службової та професійної діяльності надаються кримінальним адвокатом на підставі договору про надання правової допомоги.  Адвокат у кримінальних справах Дяченко А.П.  внесений до Єдиного реєстру адвокатів України, має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та отримує тільки позитивні відгуки своїх Клієнтів.  Правова допомога своїм Клієнтам надається адвокатом 24 години на добу, 7 днів на тиждень.  Маючи багаторічний досвід в області юриспруденції, адвокат у кримінальних справах Дяченко А.П.  візьметься за складні і нестандартні кримінальні справи у сфері службової та професійної діяльності, надаючи 100% якість юридичних послуг.  Правовий захист в кримінальних процесах в економічних, посадових і корупційних злочинах — спеціалізація адвоката Дяченко Андрій Павловича. Отримавши замовлення від свогоКлієнта, адвокат Дяченко А.П. здійснить правовий аналіз ситуації, щодо залучення фігуранта кримінальної справи в сфері службової та професійної діяльності, розробить стратегію (лінію) захисту свого Клієнта, візьме участь в процесуальних діях органів досудового розслідування, оскаржить незаконні дії слідчого, прокурора, збере докази невинуватості свого клієнта, ініціює проведення слідчих дій, які будуть використані на користь підозрюваного в кримінальному провадженні.

У разі необхідності, адвокат у кримінальних справах Дяченко А.П.  здійснить терміновий виїзд до свого Клієнта в будь-який район міста Києва або Київської області, за домовленістю, в будь-який населений пункт України.  При цьому, Вам достатньо лише зателефонувати за прямим номером телефону адвоката +38 (095) 611-99-08